Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie 24 Niedziela Zwykła – 17.09.2023

  • Email

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Środków Społecznego przekazu – ofiarami do puszek możemy wesprzeć utrzymanie Diecezjalnego Radia Nadzieja. Dziękuję w imieniu Diecezji za okazaną pomoc.

2. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Wilna w dniach 13-14 października. Chcemy ofiarować naszą pracę, nasze troski i nadzieje Pani Ostrobramskiej ufając w Jej wstawiennictwo. Wilno jest szczególnym miejscem zarówno dla Kościoła jak i osobistego kształtowania ducha. Jest jeszcze dużo wolnych miejsc. Zachęcamy do udziału. Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej.

3. Trwają prace remontowe i dziękuję za ich wspieranie. W minionym tygodniu został wykonany demontaż podłogi drewnianej i legarów w dolnej kondygnacji i przygotowano powierzchnię pod wylewkę, również zostały zdemontowane stare schody wewnątrz budynku.

         Dziękuję za dzisiejsze ofiary, a także ofiary indywidualne, które wpłynęły od ostatniej niedzieli: od Pani Haliny, Pani Barbary, Państwa Renaty i Mariusza, Państwa Ewy i Piotra, jedna ofiara Anonimowa, od KŻR Św. Weroniki, Pani Wiesławy, Pana Franciszka, Pana Zdzisława, Pani Teresy, Pani Wandy

                                                                              Z serca wszystkim dziękuję

4. W przyszłą sobotę na godzinę 10.00 zapraszamy na próbę scholii w salkach parafialnych.

5. 22 września w piątek zostanie odprawione nabożeństwo do Świętej Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Zapraszam na tę Mszę osoby, które chcą przez Jej wstawiennictwo polecić szczególnie trudne sprawy Panu Bogu. Tak wiele jest kłopotów i cierpienia w naszych rodzinach. Niech ta patronka i nabożeństwo do Niej pomogą nam we wspólnocie Kościoła w pokonaniu życiowych trudności.     

        

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk