Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła – 08.10.2023

  • Email

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy odpust przypisany do wspomnienia Matki Bożej Różańcowej. Sumę odpustową będziemy celebrować o godzinie 17.00, a będzie ona poprzedzona nabożeństwem różańcowym wszystkich wspólnot KŻR z naszej parafii, które rozpocznie się o godzinie 16.00. Dziękuję za obecność, modlitwę i słowo Siostrze Reginie, Benedyktynce z Łomży, która dzieli się dzisiaj z nami osobistym świadectwem wiary.

2. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej po mszy o 12.30. Za tydzień dzieci otrzymają różańce natomiast dzisiaj prosimy o zgłoszenie się po odbiór indeksów komunijnych.

3. 13 października w piątek zapraszamy na różaniec i procesję fatimską.

4. W piątek 13 października wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Wilna. Wyjazd autokarem sprzed kościoła o godzinie 6.00 rano.

5. Dziękuję za dzisiejsze wsparcie złożone na tacę na potrzeby Wyższego seminarium Duchownego w Łomży.

6. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na trwający remont. W minionym tygodniu trwały prace nad przełączeniem górnej kondygnacji na nową instalację elektryczną, a także w dużej mierze zostały już przygotowane ściany w miejscu klatki schodowej i pokoju gościnnym. Zdjęcia z postępu prac są regularnie umieszczane na stronie parafialnej.

         Dziękuję za ofiary indywidualne, które wpłynęły od ostatniej niedzieli: od Pana Marka, Pani Doroty, od Pana Krzysztofa, od Państwa Lucyny i Ireneusza oraz dwie ofiary Anonimowe,

                                                                              Z serca wszystkim dziękuję

7. Miasto Kolno wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kolnie oraz z Rodzinami, którzy utracili dziecko przed jego narodzinami, po raz już siódmy  będzie organizowało pogrzeb Dzieci Utraconych. Uroczystość odbędzie się w dniu 14 października 2023 r. o godzinie 10:00  (sobota) w Kościele               pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie.

                 Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk