Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia XX niedziela zwykła 20.08.2023

  • Email

1. W dniu dzisiejszym dziękujemy Księdzu Kamilowi za dotychczasową posługę duszpasterską w naszej wspólnocie parafialnej. Ksiądz Kamil od przyszłej niedzieli podejmie pracę duszpasterską w parafii Baranowo. W imieniu całej wspólnoty składam serdeczne podziękowania za sprawność organizacyjną, poczucie humoru i bycie dostępnym dla bliźnich w każdej wymagającej tego od Księdza sytuacji. Z serca dziękuję za podjęte i pomnożone dobro. Niech Bóg darzy Cię Księże Kamilu swoimi łaskami na każdy dzień realizacji powołania.

2. W sobotę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach, aby tego dnia w szczególny sposób ofiarować siebie Królowej Polski.

3. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na trwający remont plebanii. Dobiegają końca prace nad instalacją elektryczną. Aktualny etap to układanie glazury na górnej kondygnacji i naprawianie ubytków w ścianach. Zostały wykonane od podstaw wszystkie kanały wentylacyjne.

         Dziękuję za ofiary indywidualne, które wpłynęły w minionym tygodniu: od Pani Alicji, Pana Roberta, Pani Elżbiety, Pani Jadwigi, Pani Joanny, Państwa Barbary i Jarosława, Państwa Marianny i Andrzeja, Państwa Apolonii i Stanisława, od KŻR św. Małgorzaty i jedna ofiara Anonimowa oraz ofiary dokonane przelewem od Państwa Aliny i Waldemara oraz Państwa Anny i Zdzisława

4. W przyszłą niedzielę odbędą się w Lachowie dożynki gminne. Naszą wspólnotę będzie reprezentowała delegacja z wieńcem z miejscowości Gromadzyn Wykno. Już dzisiaj dziękuję za życzliwość i podjęcie się trudu przygotowania wieńca dożynkowego.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do domu Ojca: +Wiesława Marianna Odolecka l. 90, + Marek Koprowski l. 34, + Mariusz Florczyk l.42 Wieczny odpoczynek....

wzasiegu logo w70pxrngk